Powrót do listy Hoteli na Zanzibarze

ANNA OF ZANZIBAR

Jest to niewielki, butikowy hotel położony na idyllicznym wschodnim wybrzeżu, miejsce, które chętnie określa swoje założenia jako „luksus na bosaka”.  Spotkamy tu znakomitą mieszankę bardzo wysokiego standardu i świetnego serwisu oraz luźnej atmosfery relaksu. Ten 5* hotel znajduje się pomiędzy miejscowościami Paje i Ras Michamvi, godzinę jazdy ze Stone Town.

Anna of Zanzibar oferuje swoim gościom 5 willi rozlokowanych pośród pięknego, tropikalnego ogrodu, gwarantuje to dużą prywatność i wspaniałe warunki do odpoczynku. W swoim wystroju hotel prezentuje taką samą mieszankę stylów i różnych wpływów jak cały Zanzibar, który jest niezwykłym, fascynującym tyglem kulturowym. Natkniemy się tu na eleganckie kolonialne meble, wspaniałe, kolorowe afrykańskie tkaniny, portugalską porcelanę, zanzibarskie łodzie pełniące zaskakujące role itd.

Każda willa ma widok na Ocean Indyjski, werandę, w środku główną sypialnię z klimatyzacją, część salonową, garderobę i łazienkę. Zapewniony jest pełny room service, obsługa jest bardzo otwarta na wszelkie życzenia gości, niezwykle dba by czuli się tutaj jak najlepiej. Wyposażenie w pokojach jest właściwe standardowi 5*, w każdym jest  mini bar, sejf, wifi.   Wokół są przepiękne widoki dlatego w pokojach nie ma telewizorów, nie mniej telewizja (Pay TV), szeroka gama filmów na dvd, telefon, wi-fi  są do dyspozycji w głównym budynku.

W hotelu di dyspozycji gości jest basen, leżaki, parasole na pięknej plaży, kilka altanek w ogrodzie.  Dla pełnego relaksu można skorzystać z szerokiej gamy masaży  i zabiegów, które oferuje Anna’s SPA mieszczące się częściowo na otwartym powietrzu.

Anna of Zanzibar szczyci się także znakomitą kuchnią, która serwuje dania międzynarodowe z lokalnym kolorytem. W głównej mierze bazuje na rybach, owocach morza, warzywach i owocach, czyli tym co jest tradycyjne i naturalne dla Zanzibaru, nie mniej szef kuchni jest otwarty na sugestie gości 🙂 Posiłki mogą być serwowane na tarasie głównego budynku hotelu, ale także i na prywatnym tarasie willi, przy basenie, czy na plaży. Jedzenie jest w formie all inclusive.

Anna of Zanzibar - Mapa