Powrót do listy Hoteli na Zanzibarze

MAPENZI  BEACH Resort

Umiejscowiony na północnym wybrzeżu Zanzibaru w Kiwengwa, oddalony jest o około 45 kilometrów od miasta i lotniska. Mapenzi Beach perfekcyjnie wkomponował się w naturalne środowisko, otoczony pięknym krajobrazem zajmuje powierzchnię 4 hektarów wzdłuż  pięknej, długiej, białej plaży. Cały teren to tropikalny ogród pełen palm i kolorowych bugenwilli.

Pokoje znajdują się w 87 bungalowach, są 3 typy: superior garden, superior oraz beach villas.

Wszystkie bungalowy są przestronne i komfortowe oraz czarująco umeblowane w tradycyjnym północno-afrykańskim stylu. Każdy pokój jest wyposażony w klimatyzację, w pokojach również znajdują się wiatraki na suficie. Każdy bungalow posiada telefon przeznaczony do wewnętrznego użytku, oraz są suszarki i sejfy do przechowywania rzeczy. Przyjemna weranda znajduje się po stronie frontowej bungalowu i jest miejscem na którym można się całkowicie odprężyć oraz poleniuchować.

Hotel oferuje wyżywienie w formie all inclusive. Do dyspozycji gości są 4 restauracje, w tym 1 à la carte (dodatkowo płatna) oraz 3 bary. Restauracja serwuje międzynarodowe oraz lokalne potrawy.

W hotelu dostępny jest Internet  (WiFi w ogólnodostępnych strefach), TV, pralnia, infrastruktura sportowa (basen, kort tenisowy, sporty wodne), butik (pamiątki, ubrania, podstawowe kosmetyki); jest możliwość wezwania lekarza, można płacić kartą.

Mapenzi - Mapa