Powrót do listy Lodge’y na safari

Serengeti Sopa Lodge

Położony jest na wzgórzu, z którego rozciąga się wspaniały widok na bezkresne równiny Serengeti. Otwarty w 1992 roku hotel może pomieścić 170 gości w 79 pokojach. Każdy wyposażony jest w dwa szerokie łóżka, prywatną łazienkę z prysznicem oraz suszarką, a także prywatną werandę, z której można podziwiać Serengeti.

W hotelu dostępny jest telefon satelitarny oraz telewizja. Energia elektryczna dostarczana jest z generatorów, ale jest dostępna 24 godziny na dobę. Woda czerpana jest z pobliskich Ĺşródeł, ale goście proszeni są o nie picie jej z kranu. W zamian dostępna jest woda mineralna w pokojowych mini barach. Hotelowy sklep oferuje duży wybór upominków, ale też ubrań, filmów do aparatów, słodyczy, kartek pocztowych, przyborów toaletowych oraz biżuterii i innych ozdób.

Przy hotelu znajduje się piękny basen, z którego można podziwiać równiny Serengeti. W Serengeti Sopa Lodge jest też sala konferencyjna o powierzchni 350 metrów kwadratowych oraz inne miejsca, w których można zorganizować prezentację, spotkania, imprezy nawet na 120 osób.

Serengeti Sopa Lodge - mapa