To co najbardziej kojarzy się wszystkim z Afryką to safari. A Tanzania oferuje ikony Afrykańskiej przyrody takie jak Krater Ngorongoro, równina Serengeti czy Kilimanjaro, ale także wiele innych, mniej znanych i bardzo ciekawych Parków Narodowych. W każdym przypadku organizowane przez nas safari jest ekskluzywne, co oznacza, że nie łączymy przypadkowych osób w grupy. Każda grupa ma swój samochód lub samochody z osobistym kierowcą-przewodnikiem.  Zapraszamy serdecznie.

Lodge na safari

FotoSafari001

Tutaj prezentujemy informacje, zdjęcia i opisy lodgy na safari, tych, z których najczęściej korzystamy, choć jest ich znacznie więcej, więc zainteresowanych uprzejmie prosimy o kontakt.

Cenniniki i programy

MatiSafari129jeep

W tej części prezentujemy aktualne na 2020 rok cenniki i programy safari. Proszę pamiętać, że to programy przykładowe i choć jest ich sporo, to każdy inny na życzenie chętnie przygotujemy.

Safari informacje

&Beyond safari001

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami przydatnymi na safari. Co zabrać, kiedy jechać. Opisy poszczególnych parków, mapy i inne przydatne informacje dla naszych gości.