Poniższy program jest przykładowym wyjazdem w bardzo wysokim standardzie na Zanzibar. Zakłada kilka specjalnych atrakcji i możliwość wielu modyfikacji. Podana cena jest przykładowa przy grupie 4 osobowej w średnim sezonie. Możemy i często to robimy modyfikować całość pod kontem upodobań, dostępności miejsc i innych okoliczności

Idealny na podróż poślubną, romantyczny wyjazd lub odpoczynek rodzinny
Aby stworzyć ofertę idealną dla Państwa, uprzejmie prosimy o KONTAKT

MIEJSCE WYLOTU Warszawa / Berlin / Frankfurt
TERMIN WYLOTU Dowolny
CENA ZAWIERA
Hotele Ubezpieczenie
Transfery All inclusive
CENA NIE ZAWIERA
Przewodnik/Pilot
Wiza

Przelot z Europy
Dodatkowe atrakcje na miejscu

Zanzibar to bajkowa wyspa położona u wybrzeży Tanzanii i będąca jej częścią administracyjną. Wyspa słynie z wyjątkowo pięknych idealnie białych plaż, turkusowego Oceanu Indyjskiego, wspaniałych warunków do uprawiania sportów wodnych takich jak nurkowanie, snorkeling czy kite surfing oraz przypraw, skąd pochodzi jej częsty przydomek: Wyspa Przypraw.

Dwu Tygodniowy pobyt na Zanzibarze 5*

Przylot z Europy. Zawsze szukamy najlepszych połączeń, więc godziny lotów są bardzo różne. W każdym jednak wypadku, po dolocie na miejsce na lotnisko na Zanzibarze (ZNZ), na miejscu czeka nasz kierowca, który zawiezie Państwa na miejsce. W mieście, po przylocie, wygodnie jest także wymienić pieniądze, zrobić drobne zakupy jeśli zajdzie taka potrzeba lub zjeść i wypić coś przed dojazdem na miejsce, który trwa zazwyczaj około 1 h. Na miejscu w docelowym, warto być zawsze przed zachodem słońca, chyba, że przylot jest późno.

Jako hotele docelowe w opcji luksusowej proponujemy poniżej kilka miejsc.  W przypadku wyjazdu 2-tygodniowego, uważamy, że pobyt warto podzielić na dwie lokalizacje na północnym i wschodnim wybrzeżu, ale warto rozważyć także ostatnią noc w mieście, żeby mieć czas na zwiedzanie, zakupy i mieć minimalny dystans do lotniska w dniu wylotu.

Oto hotele, które dla osób lubiących wysoki standard wyselekcjonowaliśmy dla Państwa:

Anna of Zanzibar

anna-of-zanzibar-06

The Palms

Star of the East

Nungwi Hideaway

Baraza

Zawadi Hotel

White Sands Villas

Zanzi Resort

Zanzi Resort 12

La Gemma dell’Est

La Gemma 09

Bluebay Resort and Spa

Bluebay 01

Z kolei atrakcje, które warto włączyć do programu to:

  1. 1-dniowy rejs luksusowym katamaranem, bez nocowania
  2. Romantyczną kolację na dzikiej plaży
  3. Nurkowanie z butlą
  4. Kite surfing
  5. Wycieczka na plantację przypraw
  6. Sportowe łowienie ryb

Podana cena 3 500 USD/os jest ceną orientacyjną przy wyjeździe w 5-gwiazdkowym standardzie na około 2-tygodnie, zakładający kilka z wymienionych atrakcji i pobyt w co najmniej 2 z wymienionych hoteli. Cena zależy od terminu, ilości osób oraz wybranych miejsca pobytu.

Zainteresowanych uprzejmie prosimy o kontakt

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating