Zanzibar jest idealnym wprost miejscem do uprawiania kitesurfingu. Dokładnie całe praktycznie wschodnie wybrzeże wyspy z delikatnym naciskiem na część południowo-wschodnią, czyli okolice Paje i Jambiani. W Paje znajduje się Polska baza kitowa, z którą współpracujemy oferująca kursy i wynajem sprzętu. Hotel, który proponujemy jest w pobliżu i jest bardzo sympatyczny.
Aby stworzyć ofertę idealną dla Państwa, uprzejmie prosimy o kontakt

MIEJSCE WYLOTU Warszawa / Berlin / Frankfurt
TERMIN WYJAZDU Dowolnie
CENA ZAWIERA
Hotel Ubezpieczenie
Transfery kontakt do baz na miejscu
CENA NIE ZAWIERA
Przelotu z Polski
Wiza

Posiłków

Najlepsze miesiące na wyjazd w celu uprawiania kitesurfingu to lipiec i sierpień oraz grudzień, styczeń i luty. To miesiące kiedy porządnie wieje. Inne miesiące też są niezłe, pod warunkiem, że będziemy na wschodzie wyspy.

Kitesurfing na Zanzibarze 2 tygodnie:

Myśląc o kitesurfingu myślimy o błękitnym oceanie, białej plaży, rozległych płyciznach i mocnym wietrze. To wszystko znajdą Państwo na Zanzibarze.
Dokładnie na wschodnim wybrzeżu wyspy, a jeszcze lepiej w okolicach Paje i Jambiani na południowo-wschodnim krańcu wyspy.

Większość naszych gości przywozi własny sprzęt, ale w zaprzyjaźnionej, Polskiej bazie na miejscu można go wynająć jak również zrobić kurs z doświadczonym instruktorem.

Nasza oferta zakłada 12 nocy w bardzo miłym hotelu Jambiani Villas, położonym nie daleko bazy, na północ.

Jambiani Villas (kliknij w zdjęcie poniżej, żeby zobaczyzć pełen opis)
Jambiani villas 04

Założyliśmy 12 nocy ze śniadaniem w średnim sezonie, ale można dokupić, obiadokolacje, sprzątanie i inne opcje, tak jak Państwo sobie życzą.

Polska baza w Paje nazywa się SunSeaBar, strona www TUTAJ

Lokalizacja na mapie: TUTAJ

Zainteresowanych uprzejmie prosimy o kontakt

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating