Poniższa propozycja jest przykładowym wyjazdem w przyzwoitym standardzie i rozsądnej cenie na Zanzibar. Zakłada możliwość dopasowania do atrakcji na miejscu i możliwość wielu modyfikacji. Podana cena jest przykładowa przy grupie 4 osobowej w średnim sezonie. Możemy i często to robimy modyfikować całość pod kontem upodobań, dostępności miejsc i innych okoliczności

Idealny na podróż w gronie przyjaciół lub odpoczynek rodzinny
Aby stworzyć ofertę idealną dla Państwa, uprzejmie prosimy o KONTAKT

MIEJSCE WYLOTU Warszawa / Berlin / Frankfurt
TERMIN WYLOTU Dowolny
CENA ZAWIERA
Hotele Ubezpieczenie
Transfery Atrakcje i dodatki z programu
CENA NIE ZAWIERA
Przewodnik/Pilot
Wiza

Przelot z Europy

Zanzibar to bajkowa wyspa położona u wybrzeży Tanzanii i będąca jej częścią administracyjną. Wyspa słynie z wyjątkowo pięknych idealnie białych plaż, turkusowego Oceanu Indyjskiego, wspaniałych warunków do uprawiania sportów wodnych takich jak nurkowanie, snorkeling czy kite surfing oraz przypraw, skąd pochodzi jej częsty przydomek: Wyspa Przypraw.

Dwutygodniowy pobyt na Zanzibarze

Przylot z Europy. Zawsze szukamy najlepszych połączeń, więc godziny lotów są bardzo różne. W każdym jednak wypadku, po dolocie na miejsce na lotnisko na Zanzibarze (ZNZ), na miejscu czeka nasz kierowca, który zawiezie Państwa na miejsce. W mieście, po przylocie, wygodnie jest także wymienić pieniądze, zrobić drobne zakupy jeśli zajdzie taka potrzeba lub zjeść i wypić coś przed dojazdem na miejsce, który trwa zazwyczaj około 1 h. Na miejscu w docelowym, warto być zawsze przed zachodem słońca, chyba, że przylot jest późno.

Jako hotele docelowe w opcji rozsądnej ceny proponujemy poniżej kilka miejsc.  W przypadku wyjazdu 2-tygodniowego uważamy, że pobyt warto podzielić na dwie lokalizacje na północnym i wschodnim wybrzeżu, ale warto rozważyć także ostatnią noc w mieście, żeby mieć czas na zwiedzanie, zakupy i mieć minimalny dystans do lotniska w dniu wylotu.

Oto hotele, które proponujemy i które mają dobrą proporcję ceny do jakości:

Północne wybrzeże:

Tutaj atutem jest bliskość kilku baz nurkowych, rozlicznych barów i restauracji na plaży, w których można jadać według swoich upodobań nie ograniczając się do opcji FB lub HB. Z tego tez powodu tu zawsze sugerujemy wersje BB czyli tylko ze śniadaniami. Nungwi i okolice, gdzie zlokalizowane sa poniższe hotele ma także piękne widoki na zachody słońca oraz rafę bardzo blisko brzegu, co pozwala na wspaniałe pływanie w oceanie.

Langi Langi hotel

Misc115

The Z Hotel

Z Hotel 05

Wschodnie wybrzeże:

Tutaj mamy wschody słońca i ciągnące się kilometrami szerokie plaże. Całe wschodnie wybrzeże jest jednym wielkim spotem kitesurfingowym. Z pośród hoteli, które proponujemy poniżej nieco inny jest Sunshine Marine Lodge, położony na odludziu, vis a vis atolu Mnemba. Tu nie ma plaży przy hotelu, ale jest w zasięgu kilku minut łodzią, która kursuje na bierząco miedzy hotelem a dziką plażą Muyuni gdzie znajduje się mała i urocza knajpka należąca do hotelu. Sunshine Marine Lodge ma też bardzo dobrą bazę nurkową.
Dla osób lubiących kitesurfing najbardziej polecamy Jambiani villas.

Sunshine Hotel

Sunshine 05

Sunshine Marine Lodge

Sunshine Marine 05

Jambiani Villas

Jambiani villas 04

Zainteresowanych uprzejmie prosimy o KONTAKT

Tour Reviews

There are no reviews yet.

Leave a Review

Rating